Opis
Obsługa – nic prostszego
Duży, 3,5-calowy wyświetlacz, otoczony sześcioma przyciskami sterującymi, ułatwia poruszanie się po wszystkich funkcjach. Dzięki przejrzystym obrazom i grafikom można intuicyjnie korzystać z wielu możliwości E8. Ustawienia wszystkich specjałów i ich indywidualne umiejscowienie na ekranie mogą być dowolnie dostosowywane, a nazwy produktów mogą być wyświetlane lub ukrywane. Istotne informacje są wyraźnie wyświetlane w kokpicie. Aby ułatwić konserwację, czyszczenie systemu mlecznego One-Touch automatycznie zapewnia nieskazitelną higienę za naciśnięciem jednego przycisku.


Precyzyjne mielenie, relaksująca przyjemność
Doskonały efekt w filiżance jest pochodną najlepszych składników i optymalnego przyrządzania. Zaawansowany młynek P.A.G.2 zapewnia idealnie mieloną kawę filiżanka za filiżanką. Poziomy mielenia można regulować w dowolnym momencie za pomocą ergonomicznie ukształtowanego przełącznika wyboru. Stan spoczynku pomiędzy przyrządzeniem kolejnych specjałów chroni młynek, dzięki czemu oferuje on zawsze trwałość i perfekcyjny smak. Ósma generacja jednostki zaparzającej 3D odpowiada za idealne warunki parzenia i maksymalny smak. Dzięki temu E8 przekonuje doskonałym smakiem kawy przez cały okres użytkowania urządzenia.


Harmonijne, nowoczesne wzornictwo
Jeśli chodzi o dalszy rozwój, JURA zwraca szczególną uwagę na wzornictwo. Dlatego E8 ma dużą rozpoznawalność, charakteryzuje się dbałością o szczegóły, użyciem wysokiej jakości materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Nowoczesny, smukły wygląd charakteryzuje się harmonijnie symetrycznymi liniami. Jasne, zredukowane formy z celowo rozmieszczonymi akcentami nadają mu strukturę i charakter. Dzięki temu wzornictwo E8 ma najlepsze warunki, by po wielu latach nadal wyglądać świeżo i nowocześnie.


Kawa w całej swej różnorodności
E8 perfekcyjnie opanowuje szeroki repertuar kawowych klasyków i specjałów. 17 odmian jest dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku. Czysta i zwieńczona mleczną pianką. Oczywiście można je całkowicie dostosować do indywidualnych gustów i pożądanych pojemności filiżanek. Najnowocześniejsza technologia zapewnia maksymalną przyjemność picia kawy, wydobywając maksimum aromatu z każdej mieszanki kawy i każdego stopnia wypalenia w optymalnych warunkach ekstrakcji.
| Liczba specjałów | 17 |
|---|---|
| Espresso | x |
| 2 × Espresso | x |
| Kawa | x |
| 2 × Kawa | x |
| Americano | x |
| Lungo | x |
| Espresso doppio | x |
| Cortado | x |
| Espresso macchiato | x |
| Cappuccino | x |
| Cappuccino Extra Shot | x |
| Flat white | x |
| Flat white Extra Shot | x |
| Latte macchiato | x |
| Latte macchiato Extra Shot | x |
| Porcja pianki mlecznej | x |
| Gorąca woda | x |
| Inteligentne wstępne podgrzewanie | x |
|---|---|
| JURA Cockpit z wskaźnikiem statusu konserwacji | x |
| Połączenie Wi-Fi z siecią domową | x |
| Młynek | P.A.G.2 |
|---|---|
| Dozownik kawy mielonej | x |
| Funkcja One-Touch Lungo | x |
| Funkcja One-Touch | x |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | x |
| Technologia parzenia 3D | x |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 – 16 g |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| System mleczny / wymienna końcówka do dyszy spieniającej | HP3 / CX3 |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz 3,5" |
|---|---|
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | x |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 10 poziomów |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 3 poziomy |
| Indywidualnie programowana ilość mleka/pianki mlecznej | x |
| Indywidualnie programowana temperatura gorącej wody | 3 poziomy |
| Kompatybilny z J.O.E.® | x |
| Automatyczne wykrywanie filtra | x |
|---|---|
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Czyszczenie systemu mlecznego za pomocą funkcji One-Touch (automatyczne) | x |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | x |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | x |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV | x |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | x |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | x |
| Programowanie czasu wyłączenia | x |
| Podświetlenie filiżanek | x |
|---|
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Wylewka cappuccino z regulacją wysokości | 107 – 153 mm |
| Wylewka gorącej wody z regulacją wysokości | 65 – 111 mm |
| Pojemność zbiornika wody | 1.9 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 280 g |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 16 |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 230 V ~ / 1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc w trybie oczekiwania | 0 W |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 28 × 35.1 × 44.6 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15583, Dark Inox (EC) |
| Kod EAN | 7610917155835 |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2023 |




















