Opis
Po prostu dobra kawa
Jak brzmi najprostszy przepis na przygotowanie filiżanki doskonałej kawy? ENA 4, nowy, mały ekspres JURA na jedną filiżankę, który jest ucieleśnieniem bogatego doświadczenia i pasji tworzenia inteligentnych produktów. I to się czuje.
Naciśnij przycisk i rozkoszuj się smakiem – w ten prosty sposób obsługa ENA 4 sprowadza się do minimum. Można dokonać wstępnego ustawienia trzech stopni aromatu kawy, jak również wybrać kawę mieloną. Zgodnie z mottem JURA profesjonalny młynek Aroma zapewnia idealny smak kawy «świeżo mielonej, nie z kapsułki»
Inteligentny Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji w przypadku krótkich specjałów i wkracza w nowy wymiar aromatu. Ponadto umożliwia maksymalną elastyczność podczas programowania pojemności filiżanki.


Świeżo mielona, nie z kapsułki:
Najlepsza jakość kawy z nowo opracowanym, inteligentnym Procesem Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) dla większej swobody w programowaniu filiżanek.


Szybkość:
Profesjonalny młynek Aroma gwarantuje intensywny smak


Prostota:
Od jednego naciśnięcia przycisku do delektowania się smakiem dzięki prostej obsłudze i funkcjom wstępnego wyboru.


Niewielki rozmiar:
Nowoczesne wzornictwo i kompaktowe wymiary w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych Full Metropolitan Black i Full Nordic White.
Dane techniczne
| Liczba specjałów | 4 |
|---|---|
| Espresso | x |
| Kawa | x |
| Espresso doppio | x |
| Kawa doppio | x |
| Inteligentne wstępne podgrzewanie | x |
|---|---|
| Technologia zaparzania 3D | x |
| Połączenie WiFi z siecią domową | x |
| Nadajnik w zestawie | - |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | true |
|---|---|
| Regulowana jednostka zaparzająca | 6 – 10 g |
| Młynek | Professional Aroma Grinder |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| Dozownik kawy mielonej | x |
| Pokrywa chroniąca aromat | x |
| Kompatybilny z J.O.E.® | x |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wyświetlacz symboli |
| Programowane i ustawiane indywidualnie ilości wody na kawę | true |
| Programowane i ustawiane indywidualnie moce kawy | 3 poziomy |
| Inteligentny System Wody (Intelligent Water System, I.W.S.) | x |
|---|---|
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | x |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | x |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV | x |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | x |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | x |
| Programowanie czasu wyłączenia | x |
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 75 – 105 mm / – |
|---|---|
| Pojemność zbiornika wody | 1.1 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 125 g |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 10 |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 230 V ~ / 1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Zużycie energii / klasa efektywności energetycznej | 59.3 kWh/annum / A |
| Moc w trybie oczekiwania | 0 W |
| Waga | 8.4 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 27.1 × 32.3 × 44.5 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15499, Full Nordic White (EB) |
| Kod EAN | 7610917154999 |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2022 |


















