Opis
Wyjątkowa jakość kawy
Nowoczesny młynek Professional Aroma Grinder (P.A.G.2) zapewnia doskonałe rezultaty mielenia i pozwala uzyskać maksymalną różnorodność smaku każdego rodzaju kawy i palonych ziaren. Pomiędzy przyrządzeniami młynek znajduje się w stanie odprężenia, co go chroni i zwiększa jego żywotność. Trzy różne procesy parzenia zapewniają doskonałą kawę, nadając wybranemu specjałowi wyjątkowy charakter – automatycznie i za naciśnięciem jednego przycisku.


Pełna użyteczność
X4 wyróżnia się podwójnym profesjonalizmem, ponieważ uwzględnia potrzeby zarówno operatorów, jak i kawoszy. Dzięki 3,5-calowemu wyświetlaczowi i przyciskom bezpośredniego wyboru zapewnia praktyczny dostęp do świata kawowej przyjemności. Pod względem funkcjonalnym imponuje możliwościami konfiguracji i blokowania. Zamykany zbiornik na wodę i pojemnik na ziarna kawy sprawiają, że jest on chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Ekspres oferuje łatwą obsługę w codziennym użytkowaniu dzięki ergonomicznie zaprojektowanym elementom, takim jak taca ociekowa i pojemnik na fusy.


Ponadczasowy, profesjonalny wygląd
X4 w kolorze Dark Inox z wyrazistymi liniami doskonale wpasowuje się w klasyczny design JURA. Przyciąga wzrok i wygląda równie stylowo w designerskim otoczeniu, jak i na ladzie cateringowej. Wzornictwo X4 stanowi harmonijne połączenie między estetyką a funkcjonalnością.


Obsługuje nowoczesne metody płatności
X4 obsługuje standard MDB i umożliwia połączenie z wieloma systemami płatności. Niezależnie od tego, czy chodzi o płatność kartą kredytową, płatność wsadową czy mobilną: w połączeniu z interfejsem MDB 2.0 JURA ekspres X4 oferuje maksymalną elastyczność. JURA Pocket Pilot 2.0 jest również bardzo przydatnym rozwiązaniem. Bezpłatne oprogramowanie łączy płatności zbliżeniowe z systemem rozliczeń i zarządzania, tworząc funkcjonalne narzędzie internetowe.


DANE TECHNICZNE:
| Zalecany dzienny przerób | 100 |
|---|
| Pomieszczenia z cateringiem | x |
|---|---|
| Biura typu open space | x |
| Stołówka | x |
| Strefy samoobsługowe | x |
| Espresso | x |
|---|---|
| 2 × Espresso | x |
| Kawa | x |
| 2 × Kawa | x |
| Americano | x |
| 2 x Americano | x |
| Lungo | x |
| 2 x Lungo | x |
| Kawa specjalna | x |
| 2 × Kawa specjalna | x |
| Espresso doppio | x |
| Gorąca woda | x |
| Woda na zieloną herbatę | x |
| Liczba specjałów | 13 |
|---|---|
| Inteligentne wstępne podgrzewanie | x |
| Aktywny monitoring ilości ziaren | x |
| JURA Cockpit z wskaźnikiem statusu konserwacji | x |
| Połączenie Wi-Fi z siecią domową | x |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | x |
|---|---|
| Funkcja One-Touch Lungo | x |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 – 16 g |
| Młynek | P.A.G.2 |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| Pokrywa chroniąca aromat | x |
| Pocket Pilot 2.0 | x |
|---|---|
| MDB Connect | x |
| Payment Connect | x |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz 3,5" |
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | x |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 10 poziomów |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 3 poziomy |
| Indywidualnie programowana temperatura gorącej wody | 3 poziomy |
| Licznik dzienny z możliwością zerowania | x |
| Możliwość odczytu liczby przyrządzeń | x |
| Automatyczne wykrywanie filtra | x |
|---|---|
| Rodzaj filtra | CLARIS Pro Smart maxi / CLARIS Pro Smart+ |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | x |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | x |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV | x |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | x |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | x |
| Programowanie czasu wyłączenia | x |
| Podświetlenie filiżanek | x |
|---|
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 65 – 153 mm / – |
|---|---|
| Wylewka gorącej wody z regulacją wysokości | 65 – 153 mm |
| Pojemność zbiornika wody | 5 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 500 g |
| Możliwość powiększenia pojemnika na ziarna kawy do | 1 kg |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 40 |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240 V ~ / 1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc w trybie oczekiwania | < 0,5 W |
| Waga | 13.3 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 37.3 × 47 × 46.1 cm |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) z pojemnikiem na ziarna kawy | 37.3 × 52.4 × 46.1 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15544, Dark Inox (EA) |
| Kod EAN | 7610917155446 |
| Kraj produkcji | Made in Switzerland |
| Rok modelowy | 2024 |
























